Rowerki dla Dzieci KIDWELL

Posted by

Rowerek biegowy w dobrej cenie? Ciekawy, praktyczny i wytrzymały? Zobacz nowe rowerki dla dziewczynki i chłopczyka.

Rowerki dla małych dzieci to jedne z pierwszych pojazdów, na których maluch rozpoczynają swoją przygodę na dwóch kołach. Dzięki nim rozwijają motorykę, ćwiczą równowagę oraz uczą się kierować.

Poniżej prezentujemy dwa wybrane modele – jeden dla dziewczynki i drugi dla chłopca.

Rowerek Biegowy Rebel – różowy – KIDWELL

Nowoczesny design – modne kolory z oryginalnymi wzorami sprawiają, że rowerek wyróżnia się wśród innych dostępnych na rynku. Waga zaledwie 2,64 kg – lekki rowerek jest wygodniejszy, zarówno dla dziecka, jak i rodzica.

Stalowa wytrzymała rama i trwała konstrukcja, odporna na intensywne użytkowanie przez małego kolarza. Kierownica z pełnym skrętem, to bezpieczniejsze rozwiązanie – w razie ewentualnego upadku, kierownica składa się na płasko pod ciężarem dziecka.

Wysokość położenia kierownicy można regulować. 12″ opony wykonane z pianki EVA nie wymagają pompowania i są odporne na przebicie. Miękkie siodełko z łatwą regulacją wysokości.

Antypoślizgowe, gumowe rączki, zakończone bezpieczną końcówką. Rowerek spełnia europejskie normy bezpieczeństwa EN 71 gwarantując dziecku bezpieczną naukę jazdy.


Rowerek Biegowy Rebel – niebieski – KIDWELL

Rowerek biegowy Rebel niebieski Kidwel

Rowerek biegowy Panda – czarny – KIDWELL

Czarny rowerek biegowy Kidwell

Rowerek biegowy Bunny biały – KIDWELL

Biały rowerek biegowy Bunny

Rowerek biegowy Sparrow – wytrzymały i odporny

Rowerek Kidwell SPARROW to trwała i lekka konstrukcja. Wytrzymały i odporny na uderzenia. Estetyczne i bezpieczne wykończenie. Wszystkie śruby zostały zakryte nakładkami. Lekki rowerek – waga to tylko 3.1kg.

Atrakcyjny design z ciekawym wzornictwem. Koła z pianki EVA.12’ na łożyskach absorbujących wstrząsy, są bardzo trwałe i nie wymagają pompowania.

Kierownica z blokadą skrętu 120 stopni zapobiega nadmiernemu i niekontrolowanemu skręceniu podczas jazdy, co chroni dziecko przed upadkiem.

Możliwość regulacji wysokości sprawia, że rowerek rośnie razem z dzieckiem. Rowerek wyposażony jest w komfortowy podnóżek z elementem antypoślizgowym. Co więcej, umożliwia dziecku oparcie nóżek podczas jazdy.

Ergonomiczne siodełko z regulacją wysokości, wykonane z wysokiej jakości materiału, z miękkim wypełnieniem. Rączki mają antypoślizgową powłokę, są miękkie, zapewnią pewny chwyt i wygodne prowadzenie. Rowerek spełnia europejskie normy bezpieczeństwa EN71, co oznacza że pozytywnie przeszedł testy na wytrzymałość, skrętność, obciążenie czy wielokrotność uderzeń.

Jazda na rowerku biegowym Kidwell Sparrow rozwija umiejętność utrzymywania równowagi i ćwiczy koordynację ruchową.

SPECYFIKACJA:

  • Marka: Kidwell
  • Model: SPARROW
  • Rodzaj: Rowerek biegowy
  • Materiały: metalowa rama i kierownica, koła z pianki EVA, elementy z tworzyw sztucznych
  • Waga użytkownika: do 30 kg
  • Waga produktu: 3,1 kg
  • Opakowanie: karton 72,5 x 31 x 15 cm / 4,2 kg
  • W zestawie: instrukcja w języku polskim

KIDWELL to oferta dla tych, którzy nie chcą wydawać na pierwszy rowerek fortuny, ale szukają czegoś trwałego i bezpiecznego. Dodatkowym atutem rowerków biegowych KIDWELL jest z pewnością ciekawe wzornictwo.

Zobacz wszystkie Rowerki Balansowe KIDWELL