Sylvanian Families – Zabawki

Posted by

Sylvanian Families to całe rodziny ze wspaniałymi postaciami: maluchy, bliźnięta, dziadkowie. To zabawa w zawody, piękne zestawy: przedszkola, sklepy, wille, domki i wiele akcesoriów do tworzenia niesamowitego, rodzinnego świata.

Zabawki Sylvanian Families

Poznaj Świat Sylvanian Families

Wszystkie rodziny zwierzątek zamieszkują Sylvanian Village. To miejsce pełne spokoju, radości, pracy i przygód, a wszystko to w pięknym otoczeniu przyrody.

Zabawki Sylvanian Families

Zabawki Sylvanian Families mają szczególną cechę edukacyjną. Fundamentem zabawy jest życie codzienne. Niesamowicie szeroki zakres zabaw i czynności, dzięki którym dzieci mają możliwość odgrywania ról, zabawy w zawody i tworzenie własnych historii.

Zabawki Sylvanian Families

Zabawki Sylvanian Families to: figurki, domki i wille z niesamowitymi detalami, sklepiki, mebelki i cała masa zaskakujących akcesoriów. Każda figurka ma unikalny wyraz twarzy. Flokowanie nadaje przyjazną fakturę, co przekłada się na niepowtarzalny i ciepły w odbiorze charakter figurek.

SYLVANIAN zabawkitotu

Uroku i kolejnych niepozmienianych godzin zabawy, dostarczą zestawy tematyczne: wakacje, zakupy, praca zawodowa, szkoła i przedszkole.

Zabawki Sylvanian Families zabawkitotu

Sylvanian Families zachwyca dzieci od 1985 roku. Oryginalny, uroczy świat sympatycznych zwierzątek, żyjących w Krainie Sylvanii. Zabawki marki Sylvanian Families są doceniane w 50 krajach, a wszystko to zaczęło się w Japonii, gdzie można znaleźć dedykowane, tematyczne restauracje i parki rozrywki.

Zacznij przygodę już dziś!

Sylvanian Families - zabawki w zabawkitotu.pl