Zabawki na prezent dla dzieci w wieku 10 lat +

Posted by

Ranking zabawek dla dzieci w wieku 10 lat i starszych. Zobacz i zainspiruj się pomysłami na prezent dla chłopca i dziewczynki.

Zabawki dla dzieci 10 lat +

U dzieci w wieku 10 -13 lat następuje bardzo szybki rozwój. Głownie siły, wytrzymałości, szybkości oraz złożonych cech motorycznych – skoczność, zwinność i gibkość. Dużą więc rolę odegrają zabawki, które pochłoną wszelką, nadmierną energię ?. Jednak nie skupiajmy się jedynie na fizycznych aspektach. Poniżej lista prezentów, która z pewnością przyniesie radość dzieciom w wieku 10 lat. Znajdziesz tu również zabawki dla nastolatków.


Malowanie po numerach


GRY DIXIT


Gry logiczne


Monopoly – WINNING MOVES


Gra Logo – Trefl


Czy wiesz, że…

W wieku 10 – 13 lat, chłopcy i dziewczęta, najłatwiej uczą się sprawności ruchowej przez odwzorowanie. Wszelkie zabawki sportowe, trampoliny oraz pojazdy (hulajnogi, rolki, etc.) z pewnością spełnią swoje zadanie.


Gra Wsiąść do Pociągu Polska + Europa – REBEL

Gra Wsiąść do Pociągu Polska + Europa - REBEL

GRAVITRAX

GRAVITRAX zabawkitotu.pl

Nie zapominajmy również o czymś dla umysłu. Rekomendujemy modele do sklejania, różnego rodzaju puzzle i klocki o zwiększonym stopniu skomplikowania, gry planszowe, zabawki edukacyjne i elektroniczne.


Zabawki dla Dziewczynki 10 lat +

To również czas, w którym dzieci próbują różnych zajęć, przechodzą rozmaite okresy zainteresowań: moda, sztuka, rodzina, mechanika, kosmos, elektronika, muzyka i wiele innych.


Zestaw do produkcji makramy


Zestaw do ozdabiania torebki


LEGO FRIENDS PLAŻOWY PARK ROZRYWKI


Puzzle zabawne psiaki


Zabawki dla Chłopca 10 lat +

Ulubieni bohaterowie z filmów, gier, animacji. Eksperymenty, laboratoria, mechanika i wiele innych – to tylko niektóre z zainteresowań chłopców w wieku 10 lat oraz nastolatków. Poniżej propozycje zabawek.


LEGO Technic FERRARI „AF CORSE 51”


Modele do sklejania – REVELL

Samolot 1:72 Avro Shackleton MK.2 - REVELL

LEGO Star Wars Sala tronowa Boby Fetta


LEGO Harry Potter Wieża Astronomiczna w Hogwarcie


ZABAWKITOTU.PL

To polski sklep internetowy z zabawkami, z polskim kapitałem i pasją do zabawek. To tu znajdziesz najlepsze zabawki dla dzieci w każdym wieku. Zarówno te, które mają dostarczyć masę uśmiechów i radości, jak i takie, które będą wspierać rozwój dziecka na każdym jego etapie życia.

zabawki

W ofercie klocki Lego, Cobi, wspaniałe gry planszowe, puzzle, lalki w tym laleczki LOL, wózki dla lalek, kuchnie zabawkowe, autka, pojazdy dla dzieci, traktorki na pedały, zabawki ogrodowe, zabawki interaktywne, edukacyjne, warsztaty zabawkowe, pluszaki – maskotki i wiele innych. Idealne miejsce do szukania wspaniałych prezentów dla dzieci. Zabawki z bajek: Kraina Lodu, Psi Patrol, Strażak Sam i wiele innych.

To tu znajdziesz najlepsze marki zabawek: Lego, MGA Entertainment, Clementoni, Smoby, Mattel, Fisher Price, COBI, EPEE, CzuCzu, Trefl, Zapf Creation, TY INC., Dickie, Wader Polesie, INTEX i wiele innych.

Ulubieni bohaterowie dzieci: Psi Patrol, Strażak Sam, Masza i Niedźwiedź, Świnka Peppa, My Little Pony, Kubuś Puchatek i Przyjaciele, Myszka Miki i Minnie, Tomek i Przyjaciele, Ben 10, Pidżamersi, Auta. A także najlepsze zabawki na licencjach: LOL, Fortnite, Minecraft, Barbie, Disney Frozen, Cars, Hot Wheels, czy Star Wars, 101 dalmatyńczyków.

Czas prezentów dla dzieci.

Bardzo intensywne poszukiwania prezentów mają miejsce w okresach przedświątecznych – Black Friday oraz świątecznych (gwiazdka, mikołajki). Wybór prezentu z pewnością ułatwi wyszukiwanie zabawki dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych oraz dodatkowe kryterium jakim jest płeć dziecka. 

Wyszukaj w prosty sposób wybierając z poniższych kategorii: 

Znajdź zabawkę na prezent dla dziewczynki: Prezent dla dziewczynki 0-3 lat | Prezent dla dziewczynki 4-6 lat | Prezent dla dziewczynki 7-9 lat | Prezent dla dziewczynki 10+ lat 

Znajdź zabawkę na prezent dla chłopca: Prezent dla chłopca 0-3 lat | Prezent dla chłopca 4-6 lat | Prezent dla chłopca 7-9 lat | Prezent dla chłopca 10+ lat 

Popularne kategorie prezentowe: Klocki LEGO | Figurki Schleich | Gry i zabawy  | Zestawy edukacyjne