Mikołajki ☃ Sprawdzone pomysły na prezent dla przedszkolaków ☃

Posted by

Szukasz prezentu na mikołajki dla przedszkolaka? Ma być fajny, dobry jakościowo, bezpieczny i tani? Zobacz prezenty mikołajkowe do 20, 30 i 50 zł.

Jeśli jesteś w Radzie Rodziców przedszkola, lub najzwyczajniej udzielasz się jako rodzic, a także chcesz sprawić radość swoim podopiecznym, to z pewnością przyjdzie czas na wybór prezentów dla przedszkolaków. Wówczas pojawia się problem z doborem odpowiednich zabawek dla naszych pociech.

Mikołajki w Przedszkolu

Podstawowe czynniki jakie powinny spełniać zabawki na mikołajki dla przedszkolaków:

  • zabawka uniwersalna – dla chłopca i dziewczynki (lub podzielić prezenty wedle płci)
  • bezpieczna i trwała
  • w rozsądnej cenie, aby żaden z rodziców nie poczuł dyskomfortu gdy dojdzie do składki na prezenty

Prezenty na mikołajki dla przedszkolaka do 20 zł ☃

Zestaw CzuCzu dłuuugie rysowanki

Karty Piotruś z ulubionymi bohaterami dzieci

Karty Piotruś z ulubionymi bohaterami dzieci – do wyboru – zobacz wszystkie: Karty Piotruś dla Dzieci

„Piotruś” to gra, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności. Jeśli dodać do tego karty z wizerunkami najbardziej popularnych postaci z bajek, kreskówek, komiksów i filmów – otrzymujemy zabawkę, którą kochają wszystkie dzieci.

W grze bierze udział od 2 do 4-5 graczy, którzy mają za zadanie dobrać karty w pary i jak najszybciej pozbyć się swojego wachlarza. Gracze sami wybierają wariant gry – czy rozdają wszystkie karty i losują je od sąsiada, czy przeznaczają do losowania część talii. W talii znajduje się „Piotruś”, czyli karta bez pary. Ten, kto zostanie z nią na koniec gry, przegrywa rozgrywkę. Gra zapewnia dużą dawkę śmiechu i ćwiczy spostrzegawczość. Talia zawiera 25 listków karcianych.

Super puzzle ćwiczące pamięć dzieci – do wyboru różni bohaterowie z bajek

Puzzle 2 w 1 Podwójna radość układania! – to dwie układanki różnej wielkości z obrazkami przedstawiającymi bohaterów filmów animowanych dla dzieci (do wyboru). Zestaw doskonale spełnia oczekiwania rodzeństwa – każdy ułoży swój ulubiony obrazek nawet w tym samym czasie. Zróżnicowana liczba elementów pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym dzieciom. Dodatkowym urozmaiceniem zabawy są karty memo z postaciami z bajek.

Puzzle przyjazne dziecku! Do produkcji puzzli użyto ekologicznych farb spożywczych i płótnowanego papieru eliminującego odbijanie światła, co gwarantuje bezpieczeństwo i radość zabawy.

Zawartość pudełka:

1 układanka 48 elementów
1 układanka 30 elementów
24 karty memo

Książeczka edukacyjna Zagadki z dziurką

Zestaw kreatywny do kolorowania

Prezenty na mikołajki dla przedszkolaka do 30 zł ☃

Interaktywny robot PET BITS – SUPER CENA ☃

Robot interaktywny z serii Pet Bits od Clementoni, reaguje na dźwięki i klaskanie dziecka. Zabawne zwierzaczki tańczą i poruszają się w zależności od tego ile razy dziecko zaklaszcze. Przyjazne roboty rejestrują głos dziecka i odtwarzają go robogłosem! Dzięki darmowej aplikacji, dzieci mogą zrobić pierwsze kroki w świecie kodowania.

Melissa & Doug – zdrapywanki

Melissa & Doug – zdrapywanki – książeczka zdrapka oferuje mnóstwo kreatywnej zabawy. Podążaj za kształtami i wypełnij je według własnego projektu, tworząc holograficzne wzory. W zestawach znajdują się również ciekawostki, dobrane tematycznie do danej wersji. Dla dzieci w wieku: 4+

Melissa & Doug – Water Wow! & On the GO

Melissa & Doug – Water Wow! Seria produktów Water Wow! pozwala na malowanie wodą! Wystarczy napełnić wodą załączony pisak. Każde pociągnięcie nim po specjalnych stronach kolorowanki sprawia, że na obrazkach pojawiają się kolory oraz wcześniej niewidoczne detale. Na odwrocie każdej z 4 stron zawarte są zadania w języku angielskim, zachęcające dziecko do ćwiczenia liczenia i poszukiwania na obrazkach określonych elementów. Aby przywrócić obrazki do oryginalnego stanu wystarczy poczekać aż wyschną. Zestaw zawiera: napełniany wodą pisak, kolorowankę. Dla dzieci w wieku: 4+ Zabawka wielokrotnego użytku.

Maskotki – duży wybór wspaniałych pluszaków

Maskotki TY INC., Nici, Deef – z pewnością wśród tych miękkich, wykonanych z bezpiecznych materiałów pluszaków, znajdą się takie, które skradną serca dzieci.

Carotina seria zabawek edukacyjnych dla dzieci

Carotina Ćwiczę Pamięć – opakowanie zawiera 144 karty, spinner oraz planszę w kształcie kota. Akcesoria umożliwiają dzieciom rozgrywkę w dwie gry – klasyczną grę pamięciową, w której rozpoznawane są pary takich samych obrazków i obserwacyjną, do której używany jest spinner.

Prezenty na mikołajki dla przedszkolaka do 50 zł ☃

CzuCzu Puzzle obserwacyjne

CzuCzu Puzzle obserwacyjne pory roku, dinozaury, las, kosmos, na budowie – wspaniałe, edukacyjne puzzle składające się z 60 elementów.

Zobaczcie wraz z dziećmi jak wiele się dzieje i co się zmienia w przyrodzie w ciągu roku, jak wygląda kosmos, ogromne dinozaury, czy domowy ogródek. Ułóżcie puzzle i wyszukajcie na ilustracji elementy z ramki, ćwicząc przy tym spostrzegawczość. Zainspirujcie się! Przeczytajcie ciekawostki z plakatu. Poczujcie radość odkrywania!

Ciastolina – moc kreatywnej zabawy!

Clementoni Uczę się bawiąc zabawne słownictwo

Clementoni zabawne słownictwoZabawne słownictwo CLEMENTONI to edukacyjna gra planszowa dotycząca świata słów. Wiele pytań. Różne poziomy trudności w zależności od przedziału wiekowego. Gra edukacyjna Zabawne słownictwo CLEMENTONI złożona jest z quizów odwołujących się do fantastycznego świata słów – definicji, reguł gramatycznych oraz synonimów i przeciwieństw.

Gra edukacyjna Anatomia dla malucha

Doskonała zabawka do odkrywania, w jaki sposób jesteśmy zbudowani! Zabawka zaprojektowana z myślą o wspieraniu dziecka w poznawaniu ludzkiej anatomii poprzez przyjemne i zabawne wykonywanie ćwiczeń dotykowych. Zestaw zawiera 1 dwustronny plakat, przedstawiający z jednej strony chłopca, z drugiej dziewczynkę oraz 2 komplety puzzli do układania: szkielet i układ krwionośny z narządami. 

EduKit 4w1 Szczeniaczki

Nie znalazłeś/aś tego czego szukasz? Napisz do nas! Przygotujemy ofertę specjalną dla Twoich podopiecznych! ☃ kontakt@zabawkitotu.pl

Wspaniałe prezenty na mikołajki kupisz w sklepie internetowym z zabawkami dla dzieci: zabawkitotu.pl

sklep z zabawkami dla dzieci - zabawkitotu.pl