Mikołajki ☃ Sprawdzone pomysły na prezent dla przedszkolaków ☃ zabawkitotu.pl

Posted by

Szukasz prezentu na mikołajki dla przedszkolaka? Ma być fajny, dobry jakościowo, bezpieczny i tani? Zobacz prezenty mikołajkowe do 20, 30 i 50 zł.

Jeśli jesteś w Radzie Rodziców przedszkola, lub najzwyczajniej udzielasz się jako rodzic, a także chcesz sprawić radość swoim podopiecznym, to z pewnością przyjdzie czas na wybór prezentów dla przedszkolaków. Wówczas pojawia się problem z doborem odpowiednich zabawek dla naszych pociech.

Podstawowe czynniki jakie powinny spełniać zabawki na mikołajki dla przedszkolaków:

  • zabawka uniwersalna – dla chłopca i dziewczynki (lub podzielić prezenty wedle płci)
  • bezpieczna i trwała
  • w rozsądnej cenie, aby żaden z rodziców nie poczuł dyskomfortu gdy dojdzie do składki na prezenty

Prezenty na mikołajki dla przedszkolaka do 20 zł ☃

Zestaw CzuCzu dłuuugie rysowanki

Karty i gry zręcznościowe

Karty Piotruś z ulubionymi bohaterami dzieci – do wyboru – zobacz wszystkie: Karty dla Dzieci oraz gry zręcznościowe.

„Piotruś” to gra, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności. Jeśli dodać do tego karty z wizerunkami najbardziej popularnych postaci z bajek, kreskówek, komiksów i filmów – otrzymujemy zabawkę, którą kochają wszystkie dzieci.

W grze bierze udział od 2 do 4-5 graczy, którzy mają za zadanie dobrać karty w pary i jak najszybciej pozbyć się swojego wachlarza. Gracze sami wybierają wariant gry – czy rozdają wszystkie karty i losują je od sąsiada, czy przeznaczają do losowania część talii. W talii znajduje się „Piotruś”, czyli karta bez pary. Ten, kto zostanie z nią na koniec gry, przegrywa rozgrywkę. Gra zapewnia dużą dawkę śmiechu i ćwiczy spostrzegawczość. Talia zawiera 25 listków karcianych.

Wodna gra zręcznościowa to kultowa zabawka dedykowana młodszym, jak i starszym dzieciom. W środku gry znajduje się woda i tło z grafiką. Gra polega na umieszczeniu kolorowych obręczy na słupkach, posługując się przyciskiem, który wprawia obręcze w ruch dyktowany przez znajdującą się w środku wodę.

Super puzzle ćwiczące pamięć dzieci – do wyboru różni bohaterowie z bajek

Puzzle z bohaterami to podwójna radość układania! – układanki z obrazkami przedstawiającymi bohaterów filmów animowanych dla dzieci (do wyboru) ucieszą każde dziecko. Zróżnicowana liczba elementów w puzzlach z bohaterami pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym dzieciom.

Książeczka edukacyjna Zagadki z dziurką

Zestaw kreatywny do kolorowania

Prezenty na mikołajki dla przedszkolaka do 30 zł ☃

Melissa & Doug – zdrapywanki – książeczka zdrapka oferuje mnóstwo kreatywnej zabawy. Podążaj za kształtami i wypełnij je według własnego projektu, tworząc holograficzne wzory. W zestawach znajdują się również ciekawostki, dobrane tematycznie do danej wersji. Dla dzieci w wieku: 4+

Melissa & Doug – Water Wow! & On the GO

Melissa & Doug – Water Wow! Seria produktów Water Wow! pozwala na malowanie wodą! Wystarczy napełnić wodą załączony pisak. Każde pociągnięcie nim po specjalnych stronach kolorowanki sprawia, że na obrazkach pojawiają się kolory oraz wcześniej niewidoczne detale. Na odwrocie każdej z 4 stron zawarte są zadania w języku angielskim, zachęcające dziecko do ćwiczenia liczenia i poszukiwania na obrazkach określonych elementów. Aby przywrócić obrazki do oryginalnego stanu wystarczy poczekać aż wyschną. Zestaw zawiera: napełniany wodą pisak, kolorowankę. Dla dzieci w wieku: 4+ Zabawka wielokrotnego użytku.

Maskotki – duży wybór wspaniałych pluszaków

Maskotki TY INC., Nici, Deef, Sun-Day – z pewnością wśród tych miękkich, wykonanych z bezpiecznych materiałów pluszaków, znajdą się takie, które skradną serca dzieci.

Carotina seria zabawek edukacyjnych dla dzieci

Carotina czytam, piszę i bawię się – opakowanie zawiera zmazywalny pisak, dzięki któremu najmłodsi mogą ćwiczyć pisanie, łączyć przerywaną linię i ćwiczyć wyrazy. Gra polega na łączeniu obrazka z pierwszą literką z nazwy danego przedmiotu. Najmłodsi mogą rozwijać swoje zdolności manualne, a przy tym uczą się pisania.

Prezenty na mikołajki dla przedszkolaka do 50 zł ☃

CzuCzu Puzzle obserwacyjne

CzuCzu Puzzle obserwacyjne pory roku, dinozaury, las, ogród, kosmos, na budowie – wspaniałe, edukacyjne puzzle składające się z 60 elementów.

Zobaczcie wraz z dziećmi jak wiele się dzieje i co się zmienia w przyrodzie w ciągu roku, jak wygląda kosmos, ogromne dinozaury, czy domowy ogródek. Ułóżcie puzzle i wyszukajcie na ilustracji elementy z ramki, ćwicząc przy tym spostrzegawczość. Zainspirujcie się! Przeczytajcie ciekawostki z plakatu. Poczujcie radość odkrywania!

Ciastolina – moc kreatywnej zabawy!

Clementoni Interaktywny Quiz

Clementoni interaktywny quiz –  to edukacyjna zabawka dla dzieci od 4 roku życia. W zestawie znajduje się 12 różnych zadań, dzięki którym dzieci mogą zapoznać się z pojęciami dotyczącymi kształtów, kolorów, liczb. Mogą rozwinąć zmysł obserwacji, klasyfikowania, kojarzenia i porównywania.

Nie znalazłeś/aś tego czego szukasz? Napisz do nas! Przygotujemy ofertę specjalną dla Twoich podopiecznych! ☃ kontakt@zabawkitotu.pl

Wspaniałe prezenty na mikołajki kupisz w sklepie internetowym z zabawkami dla dzieci: zabawkitotu.pl

sklep z zabawkami dla dzieci - zabawkitotu.pl
https://www.blog.zabawkitotu.pl/polskie-zabawki-patriotyzm-konsumencki/