Zabawki z Psiego Patrolu – przenieś się do świata piesków ratujących miasto!

Posted by

Twoje dziecko jest fanem Psiego Patrolu? Rayder i Marshall to jego ulubieni bohaterowie? W takim razie na pewno marzy, by stać się częścią drużyny z bajki. Przedstawiamy zabawki z Psiego Patrolu, dzięki którym twoja pociecha przeniesie się wprost do bajkowego świata. Spraw jej radość i wybierz prezent, który wywoła uśmiech na jego twarzy.

Pojazdy i zestawy prezentowe – zabawki z Psiego Patrolu

Psi Patrol – pojazd podstawowy z figurką

Podstawowy pojazd z figurką to sprawdzony klasyk dla fanów serii. Auto zdobią detale i motywy graficzne znane z bajki. W kabinie znajduje się miejsce na dołączoną figurkę pieska. Posadź go za kierownicą i ruszcie, by razem uratować miasto.

Psi Patrol – pojazd Chase’a

Pojazd Chase’a jest wyposażony w wiele ciekawych funkcji! To dzięki nim dziecko odtworzy sceny z ulubionej bajki. Modyfikujcie pojazd i bawcie się wyrzutnią z nabojem. Pora stworzyć nowe historie – od misji ratunkowych, po wyścigi z innymi pojazdami z bajki.

Plecak odkrywcy Melissa & Doug

Plecak Odkrywcy Melissa&Doug jest doskonałym prezentem dla fanów Psi Patrol. Dzięki niemu poczują się jak prawdziwi członkowie ratunkowej drużyny! W plecaku znajdziemy akcesoria, które pomogą w realizacji bajkowych misji. Jest to np. lornetka, lizak policyjny czy zabawkowy telefon z wymienialnymi ekranami! 

Zestaw prezentowy Chase’a

Zostańcie policjantami, którzy dzięki zabawkom z Psiego Patrolu są zawsze gotowi do działania. Oprócz pojazdów i figurki, zestaw zawiera akcesoria z bajki takie jak: lupa, latarka czy odznaka. To one pozwolą twojemu dziecku poczuć się jak prawdziwy członek bajkowej drużyny.

Puzzle i quizy – przenieś się do bajkowego świata

Interaktywny Quiz Psi Patrol

Interaktywny quiz Clementoni to zabawka, która łączy w sobie elementy edukacji i rozrywki. Razem z ulubionymi bohaterami uczcie się kolorów, liczb, kształtów, działań i figur geometrycznych. Odkryjcie odpowiedzi na wszystkie pytania z magicznym długopisem, który znajduje się w zestawie.

Melissa puzzle magnetyczne Psi Patrol

Zestaw zawiera 20 magnetycznych elementów do ułożenia. Dziecko może bawić się puzzlami na różne sposoby. Ułóżcie je według wzoru na opakowaniu lub powieście na lodówce jako magnesy do zabawy.

Puzzle Clementoni 24el maxi Psi Patrol

Każdy element układanki jest duży i łatwy do uchwycenia. Dzięki temu nawet najmłodsze dzieci mogą cieszyć się zabawą w układanie. Na grafice do ułożenia znajdują się postaci z bajkowej produkcji. To świetna propozycja dla fanów całej psiej paczki.

Puzzle dwustronne 24el super maxi 3w1 Psia drużyna w akcji

Puzzle dwustronne dają dziecku możliwość przeżycia dwóch różnych przygód. Po jednej stronie znajduje się bajkowa grafika. Po drugiej zobaczymy grę z elementami kolorowania. To nie tylko fantastyczna zabawa, ale też doskonały trening koncentracji i spostrzegawczości.

Puzzle Clementoni – Psi Patrol 30 el.

To 30-elementowa układanka, na której znajdują się ulubione postaci Twojego dziecka. Każdy puzzel został zaprojektowany z myślą o małych rączkach. Ułatwia to dopasowywanie kształtów i czerpanie przyjemności z zabawy. W ten sposób wykorzystasz zabawki z Psiego Patrolu by spędzić z dzieckiem czas i nawiązać z nim jeszcze bliższą relację. 

Zapraszamy do naszego sklepu online na zakupy innych zabawek z Psiego Patrolu. Znajdź coś, co przypadnie do gustu Twojemu dziecku i wywołaj uśmiech na jego twarzy! Już niedługo kolejne wpisy na naszym blogu!