Prezent – dla dziewczynki i dla chłopca

Posted by

Ta historia lubi się powtarzać. Nie ma końca dla wielu rodziców, cioć, wujków i dziadków. Co na prezent dla dziewczynki? Co dla chłopca?

lol laki winter disco

Masz problem z wyborem zabawki na prezent? Okazji jest wiele – urodziny maluszka lub starszego dziecka, wizyta u znajomych posiadających dzieci, czy też zabawka jako forma nagrody.

Wybór jest olbrzymi! Nie dziwi więc kłopot, jaki wiele osób ma podczas podjęcia decyzji o tym, jaka zabawka ucieszy dziecko. Szczególnie trudny dla tych, którzy nie mają potomstwa, a chcą obdarować zabawką dziecko znajomych lub ze swojej rodziny.

Figurki Schleich

Gorączkowe poszukiwania prezentów mają miejsce na Dzień Dziecka, w okresach świątecznych (gwiazdka, mikołajki). Wybór z pewnością ułatwi wyszukiwanie zabawki dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych oraz dodatkowe kryterium jakim jest płeć dziecka.

Lecimy z pomocą!

Wyszukaj zabawki w prosty i czytelny sposób, wybierając z poniższych kategorii:

Prezent dla dziewczynki 0-3 lat Prezent dla chłopca 0-3 lat Klocki LEGO
Prezent dla dziewczynki 4-6 lat Prezent dla chłopca 4-6 lat Figurki Schleich
Prezent dla dziewczynki 7-9 lat Prezent dla chłopca 7-9 lat Gry i zabawy
Prezent dla dziewczynki 10+ lat Prezent dla chłopca 10+ lat Zestawy edukacyjne
BAŃKOWY TORT W PUDEŁKU – STO LAT!

Puzzle – prezent, który zapewni elementy nauki i rozrywki

Puzzle to bez wątpienia jedna z ciekawszych propozycji na prezent i to nie tylko dla dziecka. Świetna forma spędzania czasu z dziećmi, rodziną i znajomymi. Dzięki nim ćwiczymy pamięć, kreatywność, wspomagamy koncentrację i koordynację ruchową.

Puzzle dla dzieci 0-3 lat Puzzle podłogowe Puzzle do 100 elementów
Puzzle dla dzieci 4-6 lat Puzzle 3D Puzzle od 101 do 500 elementów
Puzzle dla dzieci 7-9 lat Puzzle piankowe Puzzle od 501 do 1500 elementów
Puzzle dla dzieci 10+ lat Puzzle drewniane Puzzle ponad 1500 elementów

Puzzle warto układać w każdym wieku, to dobra zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Są również bardzo estetyczną i ciekawą ozdobą. Proste i wieloelementowe. Do 100, 500, 1500 i więcej elementów. Drobne i duże. Magnetyczne, 3D, drewniane, kartonowe. Edukacyjne, tematyczne. Cyferki, literki, przebieranki, wzory, kolory, kształty, obrazki oraz puzzle z ulubionymi motywami z bajek.

Puzzle dla dzieci to niezwykle ciekawa zabawa. Magnetyczne, 3D, drewniane, tradycyjne. Podłogowe i piankowe. Układanki: kształty, wzory, pojazdy, zwierzątka, przebieranki, obrazki.

Edukacyjne – budowa ciała, matematyka, nauka literek i cyferek, kolory i wiele innych.

Ulubione motywy z bajek: Kraina Lodu, Park Jurajski, Księżniczki, Cars – Auta, Spiderman, Myszka Miki i Minnie, Avengers, Psi Patrol, Shimmer and Shine, Trefliki etc. Dla starszych: znane obrazy i rzeźby, budowle, dzikie zwierzęta, widoki, panoramy.

Puzzle najlepszych marek: Alexander, Chicco, Clementoni, CZUCZU, Dante, EPEE, Ravensburger, Trefl.